Nahrávanie...

O mne

V realitách som od roku 2005. Realitná kancelária v meste Nitra, pod názvom MADLEŇÁK Reality s.r.o., je miesto, kde ma práca realitného makléra skutočne baví, robím ju preto, že chcem a nie preto, že musím. Odbornosť, bezpečie, serióznosť, dobrá rada, úcta a profesionálny prístup ku klientovi sú základom mojej práce. 

Reality a Nehnuteľnosti je môj svet, môj koníček, moje hobby, preto realitka. Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi a realitnými kanceláriami je pomerne veľký, treba si správne vybrať.

Vytváram 3D video obhliadky, využívam profesionálneho fotografa, zvyšujem hodnotu nehnuteľnosti formou Home Stagingu, pracujem na sociálnych sieťach, všetko s jasným cieľom, predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.


matterport-logo pro2-tripod 

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani realitný maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. Dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa hovoria referencie spokojných klientov. 

 
madlenak_reality_nitra_nhenutelnosti 

Reality vykonávam hlavne v okrese Nitra, mestských častiach mesta Nitra a to Chrenová, Klokočina, Diely, Čermáň, Párovske Háje, Mlynárce, Kynek, Staré mesto, Dražovce, Zobor a okolitých obciach ako Janíkovce, Krškany, Malý a Veľký Lapáš, Cabaj Čápor, Ivanka pri Nitre, Čechynce, Golianovo, Paňa, Mojmírovce, Branč, Veľký Cetín, Veľký Kýr, Vinodol, Černík, Komjatice, Poľný Kesov, Rastislavice, Lehota, Jarok, Veľké Zálužie, Lužianky, Zbehy, Jelšovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Štitáre, Kolíňany, Pohranice, Jelenec, Nové Sady, Čab, Báb, Výčapy Opatovce, Šurianky, Malé Zálužie, Žirany, Lefantovce atď..

Špecializujem sa na byty, rodinné domy, pozemky, komerčné priestory, či už výrobné, skladové, obchodné, reštauračné alebo kancelárske. Pracujem aj s investormi, v mojej ponuke sú aj neverejné, diskrétne ponuky nehnuteľností, vhodné na investíciu. Diskrétnosť je u mňa vždy na 100% zaručená.

Snažím sa mať v ponuke len toľko nehnuteľností, aby som sa im mohol naplno venovať a pracovať s nimi, nie iba inzerovať. Pracujem inak ako ostatný, pre mňa je každá ponuka životný príbeh, pre ktorý robím všetko, aby skončil úspechom. Pre mňa nie ste len číslo, ale človek, osobnosť, ktorá si zaslúži ľudský a profesionálny prístup.

Ako realitný maklér a realitná kancelária som členom Realitnej únie Slovenskej republiky a dodržiavam Realitný kódex.

realitna-unia-logo

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem a porozprávam pri dobrej káve. 

Kvalitné a profesionálne služby zamerané na potreby zákazníka. To je moje tajomstvo úspechu. Pracujem pod svojim vlastným menom, pod vlastnou značkou MADLEŇÁK Reality, neskývam sa za žiadnu inú realitku, moje dobré meno je to, čo Vám ponúkam. Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti, je vo väčšine prípadov najväčšou finančnou transakciou života, preto tento krok netreba podceniť a zveriť sa do rúk odborníka. Aj keď potrebujete lekára, tak si vyberiete toho najskúsenejšieho s dobrým menom, ktorý má za sebou stovky úspešných operácii.

 

Mojou úlohou je zobrať stres na seba a nechať si Vás užiť kúpu nového domova

madlenak_reality

Prečo práve so mnou?

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývam Vás na kávu a konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU

Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam moderné nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SA

Tam kde pracujem, tam sa aj vyznám. Špecializujem sa na okres Nitra.

Peter Madleňák
19
rokov skúseností v odbore
98 %
úspešnosť predaja
99 +
realizovaných transakcií

Ako pracujem?

 ČO VÁM PRINESIE SPOLUPRÁCA SO MŇOU, AKO REALITNÝM MAKLÉROM?

ikona-ruce-rgb

 • chránim Vaše záujmy, dodržiavam Realitný kódex, vyznávam vysoké morálne hodnoty, v prípade nespokojnosti môžete moje služby reklamovať prostredníctvom Reklamačného poriadku + informácia o alternatívnom riešení sporov. 

 • neustále sa vzdelávam, som cerifikovaný realitný maklér získaný so štátnou akreditáciou Ministerstva školstva, vedy a výskumu Slovenskej republiky.

 • absolvujem kvalitné vzdelávacie kurzy, aby som Vám vedel poskytnúť odborné služby, som držiteľom veľa odborných certifikátov 

 • pracujem pod svojim vlastným menom, pod vlastnou značkou MADLEŇÁK Reality s.r.o., neskývam sa za žiadnu inú realitku, moje dobré meno je to, čo Vám ponúkam

 • šetrím Váš čas - tým, že pracujem za Vás a hájim 100% Vaše záujmy 

 • na základe znalosti lokálneho trhu, ľudí ktorí tam žijú, cenovej mapy, Vám stanovým reálnu trhovú cenu, pripravým pre potreby notára na dedičské konanie "Ocenenie nehnuteľnosti pre dedičské konanie"

 • zostavím Vám na mieru marketingový plán predaja - investujem značné prostriedky do propagácie Vašej nehnuteľnosti, používam špičkovú umelú inteligenciu 

 • poskytujem rozsiahly predajný a popredajný servis - aby všetko prebehlo bezbečne, spoľahlivo a bez Vaších starostí

 • sprostredkujem Vám pohodlný predaj Vášho bytu, domu, pozemku, alebo komerčnej nehnuteľnosti v okrese Nitra 

 • predám Vašu nehnuteľnosť rýchlo a efektívne, mojím cielom je zarobiť Vám pri predaji čo najviac, pracujem pre Vás

 • stanem sa Vašim dôležitým celoživotným osobným realitným poradcom, ktorý Vám kedykoľvej rád poradí

Kvalitný právny servis, pre všetkých účastníkov kúpy, predaja nehnuteľnosti, na tom si zakladám. Moje zmluvy sú autorizované advokátom, čo predstavuje najvyššiu formu právnej ochrany, ktorú je v súčasnosti možné na Slovensku zabezpečiť. Advokát, ktorý zmluvu autorizuje, je poistený na sumu 1.500.000€. 

 

realitna_kancelaria_nitra

 

SLUŽBY PRE PREDÁVAJÚCICH

ikona-trojice_lidi-rgb

 • Zistenie Vašich potrieb a očakávaní, poradenstvo, dôkladná prehliadka nehnuteľnosti, oboznámenie sa s technickým stavom a zoznámenie sa s okolím.

 • Stanovenie reálnej predajnej ceny na základe mojich dlhoročných skúseností a pravidleného sledovania realitného trhu, štatistických výstupov z obchodov realizovaných v uplynulom období a porovnanie s aktuálnou trhovou cenou konkurenčných nehnuteľností v danej lokalite.

 • Spracovanie profesionálnej ponukovej prezentácie Vašej nehnuteľnosti pre jej ďalší profesionálny marketing (dokumentácia, pôdorysy, videobhliadka z dronu, profesionálne fotografie, 3D prehliadka vlastnou kamereou Matterport Pro, mapy a ďalšie doplňujúce doklady ako napríklad aktuálny výpis listu vlastníctva, územného rozhodnutia, stavebného povolenia, územno-plánovacej informácie atď.)

 • Príprava Vašej nehnuteľnosti na predaj, home staging.

 • Inzerovanie ponuky na najkvalitnejších a najnavštevovanejších platených realitných portáloch, platená propagácia na sociálnych sieťach, ako Facebook, Instagram, Google, YouTube, Pinterest, TikTok a pod..

 • Denná zaplatená aktualizácia inzercia na realitných portáloch, vaša nehnuteľnosť je neustále udržiavaná na prvých miestách vo vyhľadávaní ponúk.

 • Vlastná unikátna webová stránka nehnuteľnosti príklad.

 • Osobné ponúkanie a cielené vyhľadávanie potencionálnych kupujúcich, práca s rozsiahlou dlhoročne budovanou vlastnou databázou klientov a investorov.

 • Práca v teréne a v lokalite v ktorej to dobre poznám, kde pôsobim, v celom okrese Nitra.

 • Spolupracujem s ostatnými realitnými maklérmi, realitnými kanceláriami a tipermi v rámci jednej referenčnej provízie, na predaji pracuje efektívne viacej ľudí a Vás to nestojí o nič viac.

 • Umiestnenie plachty s nápisom "NA PREDAJ" s kontaktmi na nehnuteľnosť. (iba v prípade záujmu)

 • Pravidelný týždenný prehľad o všetkých aktivitách spojených s predajom Vašej nehnuteľnosti, odporúčanie ďalších krokov a spätná väzba od záujemcov.

 • Osobné prehliadky nehnuteľnosti len s kvalifikovanými a prevereným klientmi, ktorý majú aspoň predbežne zabezpečené financovanie a sú oboznámení s informáciami o ponuke.

 • Zabezpečenie rezervačnej zmluvy, poprípade zmluvy o budúcej zmluve a rezervačného poplatku.

 • Zabezpečenie kúpnych zmlúv, vypracovaných na mieru renomovaným advokátom s poistením zodpovednosti na sumu 1.500.000€ a úschovu kúpnej ceny v  advokátskej úschove.

 • Zabezpečenie výhodného financovania v spolupráci s hypotekárnym špecialistom, alebo poistenia.

 • Podanie návrhu na vklad prevodu vlastníctva na príslušný kataster nehnuteľností so všetkými potrebnými dokumentmi a kolkami v cene mojej provízie.

 • Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi vrátane preberacieho protokolu a asistencia pri zabezpečení prepisu energií.

ikona-zavinac-rgbNEVÁHAJTE A PONÚKNITE MI VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ, UROBÍM VŠETKO PRE JEJ ÚSPEŠNÝ PREDAJ ZA MAXIMÁLNU MOŽNÚ TRHOVÚ CENU. KONTAKTUJTE MA! 

Realitné tipy

Platby v hotovosti = riziko


Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaji či kúpe nehnuteľnosti akémukoľvek platenie v hotovosti. Prečo? Veľmi tým riskujete. V súčasnej dobe platbu v hotovosti upravuje zákon o omedzení platieb v hotovosti. S účinnosťou od 1. 7. 2023 došlo k zjednoteniu limitu na platby v hotovosti pre všetky fyzické aj právnické osoby. Vyplýva to z novely zákona o obmedzení platieb v hotovosti, podľa ktorej sa po novom (jednotne) zakazuje platba v hotovosti, ktorej hodnota prevyšuje 15 000 eur.

Pozor na zmluvy z internetu


Veľmi často sa v praxi stáva, že majitelia nehnuteľnosti chcú ušetriť. To je v poriadku a logické. Pozor len, aby šetrenie peňazí bolo na správnom mieste a nestálo naopak veľké peniaze.

3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?


Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Nech si nakoniec vyberiete mňa, alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám napovie pár chytrých rád:

Všetky tipy

3D sken a Dron

Idem s dobou, používam vždy najmodernejšie trendy pri predaji Vašej nehnuteľnosti, ako napríklad virtuálna 3D prehliadka aj s pôdorysom, vlastnou 3D kamerou Matterport. Ešte váhate nad spoluprácou so mnou? Kontaktujte ma teraz!

Poprechádzajte sa po byte, ako keby ste v ňom boli. Ak kliknete na pravítko, byt je kompletne zameraný.

ikona-blesk-rgb

Ak predávate pozemok, letecké zábery z dronu výrazne zvýšia šancu predať lepšie a za viac, odlíšiť Vašu ponuku od ostatných.

Ešte váhate nad spoluprácou so mnou? Kontaktujte ma teraz!

 

VIDEO OBHLIADKA

Najnovšie články

Oplatí sa pred predajom domu investovať do jeho renovácie?
30. 06. 2024

Oplatí sa pred predajom domu investovať do jeho renovácie?

Ak sa chystáte predávať nehnuteľnosť, mali by ste prehodnotiť, či je vhodné niektoré časti domu renovovať, alebo nie. Niektoré renovácie totiž môžu kupujúcich, ktorí majú napríklad odlišný štýl, odradiť od kúpy. Kam sa teda investovať oplatí a ktoré vylepšenia neprinášajú návratnosť takú, ako by ste si predstavovali?

Vecné bremeno pri nehnuteľnostiach – strašiak alebo dobrý pomocník?
30. 05. 2024

Vecné bremeno pri nehnuteľnostiach – strašiak alebo dobrý pomocník?

Na čo slúži vecné bremeno? Dokážeme zistiť, či je na konkrétnej nehnuteľnosti zriadené? Môže ovplyvniť kúpu či predaj nehnuteľnosti? Aj na tieto otázky máme odpoveď.

Bungalov vs. poschodový dom: Čo je pre vás to pravé?
06. 05. 2024

Bungalov vs. poschodový dom: Čo je pre vás to pravé?

Výber medzi bungalovom a poschodovým domom je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré urobíte pri stavbe domu. Obe možnosti majú svoje pre a proti, a preto je dôležité zvážiť vaše individuálne potreby a preferencie pred konečným rozhodnutím.

Všetky články

Referencie

Všetky referencie

Kontakt

Ak sa so mnou chcete spojiť, poradiť, môžete mi zavolať, napísať cez kontaktný formulár, poslať email alebo telefonicky si dohodnúť termín stretnutia u Vás doma, nemusíte nikam chodiť, komplikovane parkovať, ja prídem za Vami. Väčšinu práce robím v teréne, alebo u zákazníka a v kancelárii sa zdržiavam iba minimálne na dohodnuté termíny. Teším sa na osobné stretnutie.

Kontaktný formulár

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie