Na predaj pozemok 5715 m2 v meste Topoľčany.

Exkluzívne iba u mňa !!!

Popis nehnuteľnosti

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemky v meste Topoľčany.

Jedná sa o 2 pozemky:

Pozemkok reg."E“ parc.č.1721/4 o výmere 5030m2 za cenu 1€/m2

Pozemkok reg."E“ parc.č.1721/2 o výmere   685m2 za cenu 5€/m2

Vyjadrenie Mesta Topoľčany - odbor výstavby, životného prostredia.

Predmetné pozemky sa nachádzajú v zóne č.9, podzóna SD a PA. Takmer celá plocha 21/4 je určená pre umiestnenie parkovej, izolačnej a nárazníkovej zelene s estetickým významom, možno ju dotvoriť ihriskami a drobnou architektúrou. Nazostávajúcej časti sa navrhuje rovnaké funkčné využitie ako pre pozemok parc.č. 1721/2 – priemysel, sklady, služby formou výhľadu.

Na hore uvedený pozemok nadväzuje pozemok parc.č.1721/2, kde je formou výhľadu uvažovaná hlavná funkcia priemyselná výroba a služby, ktoré negatívne nepoškodzujú životné prostredie najmä kvalitu ovzdušia. Prípustná je občianska vybavenosť.V rámci budúcich stavieb je potrebné dostatočne dimenzovať obslužné komunikácie a parkovacie plochy s návrhom dostatočného množstva zelene. Potrebné je dodržať intenzitu funkčného využitia plôch stanovenú územným plánom.

Novú výstavbu na oboch uvedených pozemkoch je nutné riešiť urbanistickou štúdiou, vhodné je formou reparcelácie pozemkov v nadväznosti na susedné lokality. Potrebné je doriešiť ochranu územia pred prívalovými dažďovými vodami.

V súčasnosti sú predmetné pozemky poľnohospodársky využívané a v prenájme družstva do roku 31.12.2024.

 

Fotogaléria

Cena

od 1€/m2

(presná cena je v popise)

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie MADLEŇÁK Reality s.r.o., nezahŕňa však právny servis a poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri, autorizácie zmlúv, k cene pozemku je potrebné pripočítať jednorázovú platbu vo výške 200€.

Kontakt

Realitný maklér - Peter Madleňák

mobil: 0917 131 088

Predávate dom, pozemok, komerčný priestor v okrese Nitra a nedarí sa Vám? Neváhajte a ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť a urobím všetko pre jej úspešný predaj za maximálnu možnú trhovú cenu.

Všetko bezpečne, odborne a seriózne. Viac informácii o mne na www.petermadlenak.sk

Pre bližšie informácie vyplnte kontaktný formulár nižšie, budem Vás kontaktovať.

 

Kontaktný formulár