Na predaj pozemok 69736 m2 v meste Topoľčany.

Exkluzívne iba u mňa !!!

Popis nehnuteľnosti

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj lukratívny pozemok v meste Topoľčany, ktorý je vhodný ako investícia na vybudovanie developerského projektu a rozparcelovanie na jednotlivé stavebné pozemky, ktoré budúcemu investorovi môžu priniesť veľmi výhodné zhodnotenie investície.

Pozemok má výmeru 69736m2, skladá sa zo 4 parciel, šírka pozemku spolu je cca 80 až 100m.

Vyjadrenie Mesta Topoľčany - odbor výstavby, životného prostredia.

Pozemky reg.“E“ parc.č. 1165, 1164, 1163, 1162 sa nachádzajú v zóne č.10 - Rozvojová obytná zóna, podzóny SD, VO, VT, IA, kde sa výhľadovo uvažuje s vytvorením novej obytnej zóny určenej pre umiestnenie rodinných domov a mestských viliek, doplnených objektami občianskej vybavenosti, potrebnou technickou a dopravnou infraštruktúrou a izolačnou verejnou zeleňou.

V súčasnosti sú predmetné pozemky poľnohospodársky využívané a v prenájme družstva do roku 31.12.2024.

 

Fotogaléria

Cena

12€/m2

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie MADLEŇÁK Reality s.r.o., kompletného právneho servisu zabezpečeného renovovaným advokátom a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na katastrálnom úrade.

 

 

Kontakt

Realitný maklér - Peter Madleňák

mobil: 0917 131 088

Predávate dom, pozemok, komerčný priestor v okrese Nitra a nedarí sa Vám? Neváhajte a ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť a urobím všetko pre jej úspešný predaj za maximálnu možnú trhovú cenu.

Všetko bezpečne, odborne a seriózne. Viac informácii o mne na www.petermadlenak.sk

Pre bližšie informácie vyplnte kontaktný formulár nižšie, budem Vás kontaktovať.

 

Kontaktný formulár