Predaj luxusný 3-izbový byt v ORBIS Premium.

Popis nehnuteľnosti

Realitný maklér RE/MAX Peter Madleňák Vám ponúka na predaj luxusný 3-izbový byt s dvoma veľkými balkónmi v centre mesta Nitra v ORBIS Premium.

Byt C.05 A sa nachádza na 5 podlaží, má celkovú rozlohu 102,8m2 z toho má jeden balkón 13,9m2 a druhý 15,4m2.

Tento byt je len jeden z mnohých 3-izbových bytov, ktoré si môžete v projekte ORBIS Premium kúpiť. K dispozícii sú výmery od 81m2 a ceny od 170.000€ s DPH v prevedení štandard.

Volám sa Peter Madleňák a som autorizovaný predajca projektu ORBIS Premium. Ponúkam Vám stretnutie pri dobrej káve a odborné poradenstvo, ústretový prístup pri výbere z množstva bytov v tomto exkluzívnom projekte.

Nemáte čas? Nevadí, prídem k Vám domov a predstavím Vám celý projekt priamo u Vás doma, alebo v kancelárii.

Zavolajte mi a dohodneme si stretnutie a nájdeme najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb, zabezpečím výhodné financovanie Vášho nového exkluzívneho bytu.

VIAC O PROJEKTE ORBIS PREMIUM:

VÝNIMOČNÝ PROJEKT

Orbis Premium sú luxusné byty v absolútnom centre Nitry. Čaká na vás veľkometrážny priestor, impozantné terasy a nádherný výhľad. Okrem toho i špičkové materiály, moderné technológie a pešia dostupnosť historického centra mesta pod Zoborom. Vychutnajte si to všetko naplno v Orbis Premium.

EXKLUZÍVNA LOKALITA

Vychádzkovým krokom sa do 5 minút dostanete kamkoľvek v starom meste. Nie je podstatné, či vykročíte za zábavou, kultúrou, alebo nákupmi. Ak bol Orbis v minulosti miestom pre stretnutia, v budúcnosti bude miestom pre život. Pod vašim novým bytom totižto vyrastie nové, polyfunkčné centrum Nitry. Vaše centrum.

ABSOLÚTNE CENTRUM

Poloha bytu vám bude šetriť čas i peniaze desaťročia. Na skok to budete mať do práce, za zábavou, či športom. Svätoplukovo námestie, Nitriansky hrad a Mestský park sú totiž v najbližšom susedstve vášho bytu.

VEĽKOMETRÁŽNE BYTY

Vyberte si komfortné bývanie bez dodatočnej starostlivosti. Orbis Premium sú najväčšie byty v širokom okolí Nitry, s rozlohou rodinného domu.

VARIABILNÝ PRIESTOR

Upravte si členenie izieb podľa vašich predstáv a potrieb. Navrhnite si priestor vo vašom novom byte sami už v prvých fázach projektu Orbis Premium.

PRIESTRANNÉ TERASY

Vychutnajte si rannú kávu, či večerný pohár vína na terase. Pokochajte sa, ako do mesta prúdi život.

NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE BYTOV

Skutočný luxus spoznáte podľa spracovania interiéru. My sme si dali záležať na každom detaile. Takto vyzerá nový štandard v ORBIS Premium

 

MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ

Samostatne parkovacie miesto v cene 25.000 € s DPH Parkovacie miesto so skladom (cca 4m2) a elektro nabíjacou stanicou v cene 29.500 € s DPH

Kancelárske a obchodné priestory priamo v komplexe ORBIS Premium. Pracujte a bývajte na jednom mieste. Žiadna komplikovaná doprava, "suchou" nohou sa dostanete zo svojho bytu jednoducho do svojej kancelárie, ambulancie, ateliéru, obchodu či reštaurácie.. sen sa stáva skutočnosťou.

Plánovaný termín dokončenia je 12/2020

Nehnuteľnosť zatiaľ nemá vypracovaný energetický certifikát.

 

Fotogaléria

Cena

218.000€ s DPH

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontakt

Realitný maklér - Peter Madleňák

mobil: 0917 131 088

Predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť v okrese Nitra a nedarí sa Vám? Neváhajte a ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť a urobím všetko pre jej úspešný predaj, alebo prenájom za maximálnu možnú trhovú cenu.

 Viac informácii o mne na www.petermadlenak.sk

Pre bližšie informácie vyplnte kontaktný formulár nižšie, budem Vás kontaktovať.

 

Kontaktný formulár