Predaj rodinný dom v obci Lukáčovce.

Exkluzívne iba u mňa !!!

 

 

REZERVOVANÉ!!!!

Popis nehnuteľnosti

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj rodinný dom v obci Lukáčovce, ktorý sa nachádza cca 20km od mesta Nitra, 15km od Hlohovca a 40km od mesta Trnava.

Dom má výmeru cca 117m2, skladá z troch priestranných izieb, kuchyne, chodby a garáže na dvore. Pozemok má výmeru cca 11á.

Je napojený na plyn, elektriku a vodovod. Dom nemá kúpeľňu a WC je suché na dvore.

Stav domu je pôvodný, ale slušný, čistý. Postavený bol v 60 rokoch, je suchý, nevlhne a ani nezateká. Kúrenie zabezpečujú plynové gamatky a na varenie sa používa plyn.

Parkovanie je možné na spevnenej ploche pred domom, alebo vo dvore v garáži.

Dom odporúčam pre nového majiteľa, ktorý si ho môže zrekonštruovať podľa svojich predstáv a tým získa pokojné bývanie na vidieku. 

Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

Fotogaléria

Cena

49.990€

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie MADLEŇÁK Reality s.r.o., kompletného právneho servisu zabezpečeného renovovaným advokátom a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na katastrálnom úrade.

 

 

Kontakt

Realitný maklér - Peter Madleňák

mobil: 0917 131 088

Predávate dom, pozemok, komerčný priestor v okrese Nitra a nedarí sa Vám? Neváhajte a ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť a urobím všetko pre jej úspešný predaj za maximálnu možnú trhovú cenu.

Všetko bezpečne, odborne a seriózne. Viac informácii o mne na www.petermadlenak.sk

Pre bližšie informácie vyplnte kontaktný formulár nižšie, budem Vás kontaktovať.

 

Kontaktný formulár