Prenájom skladovo - výrobná hala Nitra - Lužianky.

Popis nehnuteľnosti

Realitný maklér RE/MAX Peter Madleňák Vám ponúka na prenájom skladovo-výrobné priestory ktoré prešli komplexnou rekonštrukciou.

Nachádzajú sa v priemyselnej časti obce Nitra - Lužianky na ulici Vinárska.

Úžitková plocha haly je 1120 m2 z toho:

V kancelárskej časti je sprcha, 3x WC, priestor pre kuchynku, poprípade šatne.

Svetlá výška haly je 10m, nosnosť podlahy 5t/m2, dve elektrické sekčné brány o rozmere: 3600 mm (v) x 3000 mm (š) a 4600 mm (v) x 3000 mm (š). Možnosť otáčania kamiónov.

Pokiaľ by bol záujem zo strany nájomcu o drobné úpravy priestorov je možné navrhnuté zmeny konzultovať a upraviť podľa požiadaviek.

Objekt je napojený na vodu, elektriku a odpad je riešený žumpou. Plyn nie je zavedený. Vykurovanie je ako predpríprava podľa požiadaviek nájomcu. Chránený je alarmom.

V prípade záujmu je možné prenajať okolité spevnené plochy.

Areál je vhodný na podnikanie širokého rozsahu. Nachádza sa blízko priemyselného parku Sever, kde sídli aj závod automobilky Jaguar Land Rover.

Cena prenájmu je 4,85€/m2 bez DPH + energie

Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

 

Fotogaléria

Cena

4,85 € m²/mesiac bez DPH + energie

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontakt

Realitný maklér - Peter Madleňák

mobil: 0917 131 088

Predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť v okrese Nitra a nedarí sa Vám? Neváhajte a ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť a urobím všetko pre jej úspešný predaj, alebo prenájom za maximálnu možnú trhovú cenu.

 Viac informácii o mne na www.petermadlenak.sk

Pre bližšie informácie vyplnte kontaktný formulár nižšie, budem Vás kontaktovať.

 

Kontaktný formulár