Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


 

 

 

 

 

BOCIANIE   HNIEZDO 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

AKCIA - zľava 10.000 € na prvých 10 predaných domov!

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj novostavby rodinných domov v novej štvrti BOCIANIE HNIEZDO v obci Paňa, ktorá ponúka bývanie v pokojnom vidieckom štýle pre všetky vekové kategórie, len 8 km od mesta Vráble a 18km od krajského mesta Nitra.

Všetky inžinierske siete /voda, elektrika, kanalizácia a optický internet/

Kompletne nová cesta.

Výmery pozemkov od 351 m2 po 940 m2, šírky od 17 do 26m.

4 -izbový BUNGALOV 102m2 /úžitková plocha 86 + 22m2 terasa/ v akciovej cene /holodom/ od 168.990€ vrátane DPH a pozemku 581m2

DOM - /úžitková plocha 111+ 12m2 terasa v obytnom dvojdome v akciovej cene /holodom/ od 154.900€ vrátane DPH a pozemku 351m2

Orientačné náklady na dokončenie domu sú cca 17tis.€ /parkety, dlažba, dvere, obklady, tepelné čerpadlo, sanita/

Kompletný aktuálny cenník domov aj s výmerami /viď foto v galérii/.

Znalecký posudok je k dispozícii.

Energetická trieda A0.

Dom je postavený z kvalitných, značkových materiálov /slovenská tehla BRITTERM, škridla Terran, okná nemecký profil ANEKO, zásuvky a vypínače Schneider, omietka Baumit, silikonová fasáda HET ProHet SHO a pod./

Peter Madleňák – realitné služby bezpečne, seriózne a odborne. Viac o projekte, materiáloch a vybavenosti sa dozviete na www.petermadlenak.sk

Príďte sa pozrieť a rezervujte si svoj nový, vysnívaný dom.

Realitná kancelária MADLEŇÁK Reality.

3D scan

LOKALITA

 

Obec Paňa  je obec na Slovensku v okrese Nitra. V stredoveku bola kuriálnou obcou predialistov patriacou do Vrábelskej a Svätojurskej stolice Ostrihomského arcibiskupstva. Po roku 1848 sa dostala pod správu Nitrianskej župy.

Obec Paňa sa nachádza na západnom okraji Žitavskej sprašovej pahorkatiny, na ľavostrannej nive a terase rieky Nitry. Má pomerne výhodnú geografickú polohu neďaleko od Veľkého Cetína v blízkosti Nitry a Vrábeľ. Leží asi 2km od hlavného toku rieky Nitry na bočnej ceste z Nitry do Šurian a Nových Zámkov s odbočkou vo Veľkom Cetíne smerom na Vráble. Pri pohľade na mapu leží približne v pomyselnom priesečníku spojníc Nitra - Štúrovo , Levice – Sereď.

Obec vlastní kultúrny dom, ktorý slúži na kultúrne akcie usporiadavané obcou (zábava, ples, diskotéka, stretnutie s dôchodcami) a na prenájom pre iné subjekty k usporiadaniu jednorazových kultúrno-spoločenských akcií.

Na miestnom ihrisku sa okrem športových zápasov pravidelne uskutočňujú podujatia ako majáles a športový deň.  V obci sa nachádza aj Materská škola.

V miestnom kostole býva svätá omša každú nedeľu o 09.30 hod. V pracovnom týždni býva svätá omša vo štvrtok popoludní, čas konania sa upravuje v závislosti od ročného obdobia.

Viac o obci na https://www.obecpana.eu/-sucasnost

Kontakt

Realitný maklér - Peter Madleňák

mobil: 0917 131 088

Predávate byt, dom, pozemok, komerčný priestor v okrese Nitra a nedarí sa Vám? Neváhajte a ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť a urobím všetko pre jej úspešný predaj za maximálnu možnú trhovú cenu.

Všetko bezpečne, odborne a seriózne. Viac informácii o mne na www.petermadlenak.sk

Pre bližšie informácie vyplnte kontaktný formulár nižšie, budem Vás kontaktovať.

peter-madlenak-black-low-res

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF