3D prehliadka – štandard modernej realitnej kancelárie
14. 03. 2024

3D prehliadka – štandard modernej realitnej kancelárie

V dnešnej dobe je už samozrejmosťou, že realitné kancelárie prezentujú nehnuteľnosti online. Fotografie a videá sú síce užitočné, ale nedokážu sprostredkovať taký realistický zážitok ako 3D prehliadka.

Prečo používam vlastnú kameru Matterport Pro na 3D prehliadky ?

  • Kvalita: Kamera Matterport Pro vytvára 3D snímky v najvyššej dostupnej kvalite, ktorá sa nedá dosiahnuť bežnými 360° kamerami.
  • Realizmus: 3D prehliadka umožňuje virtuálne prechádzať sa po nehnuteľnosti a presne si ju prezrieť zo všetkých uhlov.
  • Interaktivita: V 3D prehliadke je možné pridávať body záujmu s popismi, pôdorysy a 3D merania.
  • Dostupnosť: 3D prehliadky sú dostupné na počítači, tablete aj smartfóne.

Výhody pre predávajúcich:

  • Rýchlejší predaj: 3D prehliadky priťahujú viac záujemcov a vedú k rýchlejšiemu predaju nehnuteľnosti.
  • Vyššia cena: Nehnuteľnosti s 3D prehliadkou sa predávajú za v priemere o 5 % vyššiu cenu.
  • Menší počet obhliadok: Virtuálna prehliadka umožňuje záujemcom prezrieť si nehnuteľnosť z pohodlia domova, čím sa znižuje počet zbytočných obhliadok.

Výhody pre kupujúcich:

  • Lepšia predstavivosť: 3D prehliadka umožňuje kupujúcim oveľa lepšie si predstaviť nehnuteľnosť a zistiť, či je pre nich vhodná.
  • Úspora času: Virtuálna obhliadka umožňuje kupujúcim vyradiť z hry nehnuteľnosti, ktoré im nevyhovujú, bez nutnosti ich fyzickej obhliadky.
  • Bezpečnosť: 3D prehliadka je bezpečná alternatíva k fyzickej obhliadke, najmä v období pandémie.

3D prehliadky Matterport Pro sú neoddeliteľnou súčasťou mojej práce profesionálneho realitného makléra. Verím, že táto technológia prináša nesporné výhody pre mojich klientov a umožňuje im rýchlejšie a efektívnejšie dosiahnuť ich ciele. 

Ako vyzerá 3D prehliadka, si môžete pozrieť tu.

Ak chcete predať nehnuteľnosť s 3D prehliadkou, neváhajte ma kontaktovať!

Peter Madleňák
Autor: Peter Madleňák

V realitách som od roku 2005. Realitná kancelária v meste Nitra, pod názvom MADLEŇÁK Reality s.r.o., je miesto, kde ma práca realitného makléra skutočne baví, robím ju preto, že chcem a nie preto, že musím. Odbornosť, bezpečie, serióznosť, dobrá rada, úcta a profesionálny prístup ku klientovi sú základom mojej práce. 

Reality a Nehnuteľnosti je môj svet, môj koníček, moje hobby, preto realitka. Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi a realitnými kanceláriami je pomerne veľký, treba si správne vybrať.

Vytváram 3D video obhliadky, využívam profesionálneho fotografa, zvyšujem hodnotu nehnuteľnosti formou Home Stagingu, pracujem na sociálnych sieťach, všetko s jasným cieľom, predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani realitný maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. Dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa hovoria referencie spokojných klientov. 

Reality vykonávam hlavne v okrese Nitra, mestských častiach mesta Nitra a to Chrenová, Klokočina, Diely, Čermáň, Párovske Háje, Mlynárce, Kynek, Staré mesto, Dražovce, Zobor a okolitých obciach ako Janíkovce, Krškany, Malý a Veľký Lapáš, Cabaj Čápor, Ivanka pri Nitre, Čechynce, Golianovo, Mojmírovce, Branč, Veľký Cetín, Veľký Kýr, Vinodol, Černík, Komjatice, Lehota, Jarok, Veľké Zálužie, Lužianky, Zbehy, Jelšovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Štitáre, Kolíňany, Pohranice, Jelenec, Nové Sady, Čab, Báb, Výčapy Opatovce, Šurianky, Malé Zálužie, Žirany, Lefantovce atď..

Špecializujem sa na byty, rodinné domy, pozemky, komerčné priestory, či už výrobné, skladové, obchodné, reštauračné alebo kancelárske. Pracujem aj s investormi, v mojej ponuke sú aj neverejné, diskrétne ponuky nehnuteľností, vhodné na investíciu. Diskrétnosť je u mňa vždy na 100% zaručená.

Snažím sa mať v ponuke len toľko nehnuteľností, aby som sa im mohol naplno venovať a pracovať s nimi, nie iba inzerovať. Pracujem inak ako ostatný, pre mňa je každá ponuka životný príbeh, pre ktorý robím všetko, aby skončil úspechom. Pre mňa nie ste len číslo, ale človek, osobnosť, ktorá si zaslúži ľudský a profesionálny prístup.

Ako realitný maklér a realitná kancelária som členom Realitnej únie Slovenskej republiky a dodržiavam Realitný kódex.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem a porozprávam pri dobrej káve. 

Kvalitné a profesionálne služby zamerané na potreby zákazníka. To je moje tajomstvo úspechu. Pracujem pod svojim vlastným menom, pod vlastnou značkou MADLEŇÁK Reality, neskývam sa za žiadnu inú realitku, moje dobré meno je to, čo Vám ponúkam. Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti, je vo väčšine prípadov najväčšou finančnou transakciou života, preto tento krok netreba podceniť a zveriť sa do rúk odborníka. Aj keď potrebujete lekára, tak si vyberiete toho najskúsenejšieho s dobrým menom, ktorý má za sebou stovky úspešných operácii.

 Mojou úlohou je zobrať stres na seba a nechať si Vás užiť kúpu nového domova.peter-madlenak-black-low-res

 

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie