Môžem len odporučiť, seriózny prístup, výborná komunikácia.
Chceli by sme pekne poďakovať pánovi Madleňákovi za profesionálny a ľudský prístup a sme radi, že sme si pre predaj bytu zvolili práve jeho.
Pán Madleňák sa v realitách vyzná, doporučujem využiť jeho služby.
Vysoko profesionálny prístup a rýchle zrealizovanie predaja. Od prvotného kontaktovania po podpis kúpno-predajnej zmluvy prešiel iba jeden mesiac. Oceňujem obornosť, rýchlosť a ľudskosť pána Madleňáka, ale aj inovatívnosť poskytovaných služieb.
Spokojnosť - komunikácia bola na výbornej úrovni, všetko prebehlo ľahko, rýchlo a priamočiaro. Maklér bol ústretový a ochotne poradil aj v iných veciach.
Pán Madleňák je skutočná jednotka na realitnom trhu. Aj touto cestou sa chcem poďakovať za ústretový prístup a seriózne jednanie na vysokej úrovni.
Vážený pán Madleňák ďakujem Vám za Vaše služby, ktoré ste vykonávali odborne a seriózne. Cením si Váš ľudský prístup. Ďakujem.
Bola som veľmi spokojná, našla som p. Madleňáka na internete. Po prečítaní jeho portfólia som sa rozhodla pre neho. Poradil mi, má veľa skúseností a venoval sa mi na 100 percent. Budem ho odporúčať aj mojim známym.
Veľmi seriózny pán a odborník, kupovali sme byt cez inú realitnú kanceláriu, ale pre pochybnosti sme sa radšej obrátili na pána Madleňáka, aby nám pomohol a ten nám všetko presne vysvetlil a vybavil aj napriek tomu, že to bola ponuka inej realitnej kancelárie, môžem len vrelo odporúčať. Želáme mu veľa spokojných klientov.
Obrátiť sa na pána Madleňáka bolo pri predaji domu naším najlepším rozhodnutím. Ľudský prístup, trpezlivosť , ochota poradiť v akomkoľvek čase a profesionalita na tej najvyššej úrovni. Za celú rodinu veľké ĎAKUJEM. :)
S prístupom p. Madleňáka som bola nadmieru spokojná. K nám ako klientom ste pristupoval individualisticky - snažil sa o naše vnímanie nehnuteľnosti, teda či ponúkaná nehnuteľnosť je to, čo práve hľadáme, čo vyhovuje našim potrebám. Upozornil nielen na klady ale aj zápory kontraktu, povedal aj, ako by to či ono robil on na našom mieste, ale samozrejme rozhodnutie nechal na nás. 5 hviezdičiek.
"Vyuzili jsme Petra sice len na konzultace, ale diky nemu jsme zjistili vse co si mame pred koupi pozemku overit a jak to overit. Nakonec jsme prave diky nemu koupili perfektni pozemek. Je videt ze se jedna o profesionala a ve svem oboru se vyzna na 100 procent!"
Dávam maximálne ohodnotenie 10 bodov.
Vždy ochotný, nápomocný, pozitívny- človek na správnom mieste,100%-na spokojnosť.
Veľmi profesionálny a láskavý človek
Pán Madleňák bol počas celého času, ktorý sme s nim strávili ústretový. Servis ktorý nám poskytol nás ako predávajúcich úplne odbremenil od akejkoľvek nadbytočnej činnosti. Zároveň dokázal svojimi skúsenosťami zabrániť plytvaniu nášho času stretnutiami s nevhodnými záujemcami. So službami sme boli maximálne spokojný, takže nemáme návrh na potrebne zlepšenia.
Pán Madleňák bol počas celej doby ochotný, milý a ústretový. Z našej strany nevznikla najmenšia šanca na nejaké otázky, pretože všetko čo bolo potrebné nám ním bolo vysvetlené. Sme radi, že sme sa stretli práve s týmto maklérom.
super komunikácia, odbornosť..
Som veľmi rada, že som si vybrala práve pána Madleňáka, ktorý mi veľmi pomohol pri predaji môjho bytu. Je to naozaj odborník a profesionál. Ďakujem mu za všetky rady a za jeho ľudský prístup. Patrí mu obrovské ĎAKUJEM.
Rýchlo, kvalitne a spoľahlivo.
Úplne profesionálne riadenie obchodu a komunikácia. Odporučenie: Aby ste mali takých profesionálnych maklérov viac.
Na jednotku, super prístup, som spokojný.
V osobe pána Madleňáka sa jedná o človeka, ktorý pristupuje zodpovedne k plneniu si svojich povinností, je znalý veci, odborne zdatný, ústretový, inteligentný tak, ako by mal maklér na trhu pôsobiť. Preto som mu dal v stupnici hodnotenia 10.
Maklér bol veľmi slušný a odborne zdatný.
Príjemná spolupráca a veľká ochota.
Ochotne, rýchlo a pružne reaguje, komunikuje telefonicky, e-mailom či osobne. Celkovo slušné vystupovanie a korektné jednanie.
Kvalita poskytnutých služieb na vysokej profesionálnej úrovni.
S prácou pána Petra Madleňáka som bol nadmieru spokojný.Komunikácia sním bola na vysokej úrovni. Všetky otázky riešil zodpovedne a preukázal pri tom aj odbornú kvalifikáciu dôležitú pre tento druh práce. Srdečne mu za to ďakujem a hodnotím ho maximálnou známkou 10.
Bol veľmi profesionálny,ústretový odborný.Som veľmi spokojná.
Hľadali sme dlhšie pozemok na výstavbu domu a až po oslovení pána Madleňáka sa nám za jeho pomoci podaril nájsť taký, ktorý nám vyhovoval. Zariadil všetky formality, ešte nám aj pomohol s vybavením hypotéky na dom.
Cez pána Madleňáka sme predávali rodinný dom. S jeho službami sme boli veľmi spokojní, poradil nám so všetkým a aj všetko zabezpečil. Môžeme len odporučiť.
Predaj bytu prebehol bez problémov. Pán Madleňák našiel rýchlo kupca a predal byt nakoniec za vyššiu cenu, ako sme čakali.
Úroveň a profesionalita Vašej práce ďaleko predstihuje Vašu konkurenciu.