Pán Madleňák bol počas celého času, ktorý sme s nim strávili ústretový. Servis ktorý nám poskytol nás ako predávajúcich úplne odbremenil od akejkoľvek nadbytočnej činnosti. Zároveň dokázal svojimi skúsenosťami zabrániť plytvaniu nášho času stretnutiami s nevhodnými záujemcami. So službami sme boli maximálne spokojný, takže nemáme návrh na potrebne zlepšenia.
Pán Madleňák bol počas celej doby ochotný, milý a ústretový. Z našej strany nevznikla najmenšia šanca na nejaké otázky, pretože všetko čo bolo potrebné nám ním bolo vysvetlené. Sme radi, že sme sa stretli práve s týmto maklérom.
super komunikácia, odbornosť..
Som veľmi rada, že som si vybrala práve pána Madleňáka, ktorý mi veľmi pomohol pri predaji môjho bytu. Je to naozaj odborník a profesionál. Ďakujem mu za všetky rady a za jeho ľudský prístup. Patrí mu obrovské ĎAKUJEM.
Rýchlo, kvalitne a spoľahlivo.
Úplne profesionálne riadenie obchodu a komunikácia. Odporučenie: Aby ste mali takých profesionálnych maklérov viac.
Na jednotku, super prístup, som spokojný.
V osobe pána Madleňáka sa jedná o človeka, ktorý pristupuje zodpovedne k plneniu si svojich povinností, je znalý veci, odborne zdatný, ústretový, inteligentný tak, ako by mal maklér na trhu pôsobiť. Preto som mu dal v stupnici hodnotenia 10.
Maklér bol veľmi slušný a odborne zdatný.
Príjemná spolupráca a veľká ochota.
Ochotne, rýchlo a pružne reaguje, komunikuje telefonicky, e-mailom či osobne. Celkovo slušné vystupovanie a korektné jednanie.
Kvalita poskytnutých služieb na vysokej profesionálnej úrovni.
S prácou pána Petra Madleňáka som bol nadmieru spokojný.Komunikácia sním bola na vysokej úrovni. Všetky otázky riešil zodpovedne a preukázal pri tom aj odbornú kvalifikáciu dôležitú pre tento druh práce. Srdečne mu za to ďakujem a hodnotím ho maximálnou známkou 10.
Bol veľmi profesionálny,ústretový odborný.Som veľmi spokojná.
Hľadali sme dlhšie pozemok na výstavbu domu a až po oslovení pána Madleňáka sa nám za jeho pomoci podaril nájsť taký, ktorý nám vyhovoval. Zariadil všetky formality, ešte nám aj pomohol s vybavením hypotéky na dom.
Cez pána Madleňáka sme predávali rodinný dom. S jeho službami sme boli veľmi spokojní, poradil nám so všetkým a aj všetko zabezpečil. Môžeme len odporučiť.
Predaj bytu prebehol bez problémov. Pán Madleňák našiel rýchlo kupca a predal byt nakoniec za vyššiu cenu, ako sme čakali.
Úroveň a profesionalita Vašej práce ďaleko predstihuje Vašu konkurenciu.