Na predaj pozemok 19439 m2 v meste Topoľčany.

Exkluzívne iba u mňa !!!

Popis nehnuteľnosti

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemky v meste Topoľčany.

Jedná sa o 2 pozemky:

Pozemkok reg."E“ parc.č.976, rozloha    7997m2, cena 5€/m2

Pozemkok reg."E“ parc.č.975, rozloha 11442 m2, cena 5€/m2

Vyjadrenie Mesta Topoľčany - odbor výstavby, životného prostredia.

Pozemok reg. "E“ parc.č. 976: Nachádza sa v zóne č.11 – Rozvojová obytná zóna, podzóny SD, PA. Juhovýchodným okrajom pozemku parc.č. 976 vedie existujúca železničná trať, pre ktorú je stanovené ochranné pásmo 60m od osi krajnej koľaje, najmenej však 30m od hranice obvodu dráhy od osi koľaje. Uvedené je potrebné rešpektovať a uvažovať s umiestnením izolačnej zelene v jej ochrannom pásme. Pre zostávajúcu časť pozemku je stanovené využitie: priemyselná výroba, skladové hospodárstvo, služby, ktoré negatívne nepoškodzujú životné prostredie najmä kvalitu ovzdušia.

Pozemok reg. “E“ parc.č. 975: Nachádza sa v zóne č.11 - Rozvojová obytná zóna, podzóny SD, HA. Východojužným okrajom pozemku parc.č. 975 vedie existujúca železničná trať, pre ktorú je stanovené ochranné pásmo 60m od osi krajnej koľaje, najmenej však 30m od hranice obvodu dráhy od osi koľaje. Uvedené je potrebné rešpektovať a uvažovať s umiestnením izolačnej zelene v jej ochrannom pásme. Na zostávajúcej časti pozemku sa uvažuje s umiestnením bývania prevažne formou hadnej bytovej výstavby, prípustná funkcia občianska vybavenosť a služby. Územie je potrebné doplniť technickou a dopravnou infraštruktúrou a izolačnou verejnou zeleňou.

V súčasnosti sú predmetné pozemky poľnohospodársky využívané a v prenájme družstva do roku 31.12.2024.

 

Fotogaléria

Cena

5€/m2

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie MADLEŇÁK Reality s.r.o., kompletného právneho servisu zabezpečeného renovovaným advokátom a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na katastrálnom úrade.

 

 

Kontakt

Realitný maklér - Peter Madleňák

mobil: 0917 131 088

Predávate dom, pozemok, komerčný priestor v okrese Nitra a nedarí sa Vám? Neváhajte a ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť a urobím všetko pre jej úspešný predaj za maximálnu možnú trhovú cenu.

Všetko bezpečne, odborne a seriózne. Viac informácii o mne na www.petermadlenak.sk

Pre bližšie informácie vyplnte kontaktný formulár nižšie, budem Vás kontaktovať.

 

Kontaktný formulár