Predaj novostavba rodinný dom v obci Veľká Dolina.

Popis nehnuteľnosti

Realitný maklér Peter Madleňák Vám na predaj novostavbu 4- izbového rodinného domu, typ BUNGALOV o úžitkovej ploche 137m2 + terasa cca 32m2, ktorý je postavený na cca 5,5á pozemku v obci Veľká Dolina, ktorá sa nachádza cca 18km od mesta Nitra.

Dom pozostáva z presvetlenej obývacej izby s prípravou na krb, jedálne a komfortnou kuchyňou so skladom potravín, spálne, dvoch detských izieb, kúpeľne s WC, samostatnej technickej miestnosti a samostatného WC s bidetom pri vchode do domu.

Z obývacej izby sa dostanete na terasu o rozmere cca 13x2,5m, pod ktorou sa nachádza úložný priestor.

Dom je postavený z Ytong-u, zateplený je 16cm hrubou izoláciou, okná a dvere sú plastové, strecha je zo škridly - Terran Dannubia, komín je značky Schiedel.

V dome je kompletná predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie, alarm, kamerový systém, klimatizáciu a optický internet.

Podlahové kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo - DAIKIN, čo zabezpečuje predpokladané nízke náklady na kúrenie vo výške cca 47€/mesiac. Dom bude mať energetickú náročnosť A0.

Z inžinierskych sietí je k dispozícii elektrika a voda, odpad je riešený žumpou s možnosťou do budúcnosti napojenia na kanalizáciu.

Cena 125.000€ s DPH je v štádiu holodom s možnosťou dokončenia kompletne na kľúč.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Fotogaléria

Cena

125.000€ s DPH

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie MADLEŇÁK Reality s.r.o., kompletného právneho servisu zabezpečeného renovovaným advokátom a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na katastrálnom úrade.

 

 

Kontakt

Realitný maklér - Peter Madleňák

mobil: 0917 131 088

Predávate dom, pozemok, komerčný priestor v okrese Nitra a nedarí sa Vám? Neváhajte a ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť a urobím všetko pre jej úspešný predaj za maximálnu možnú trhovú cenu.

Všetko bezpečne, odborne a seriózne. Viac informácii o mne na www.petermadlenak.sk

Pre bližšie informácie vyplnte kontaktný formulár nižšie, budem Vás kontaktovať.

 

 

Kontaktný formulár